/ در آموزش وردپرس / نویسنده

آموزش کار باHide Featured Image برای مخفی کردن تصویر شاخص

آموزش کار باHide Featured Image برای مخفی کردن تصویر شاخص

سلام دوستان؛

از حیاتی ترین قسمت هایی که برای هر نوشته باید تنظیم شود تصویر شاخص است .دلیل  آن هم این است که این تصویر می تواند مفهوم کلی یک نوشته را در خود داشته باشد. از دیگر سو در اکثر مواقع نماینده و چکیده نوشته ها در صفحه اول سایت همین تصاویر شاخص می باشند پس باید در انتخاب این تصاویر دقت زیادی به خرج دهید.

در بعضی از شرایط ،برای یک پست خاص نمایان بودن این تصویر شاخص در نظرمان مناسب نیست.یعنی تصویر شاخص را تنظیم کرده ایم ولی می خواهیم به مدت نامعلوم از نظر مخاطبان سایتمان مخفی باشد.راه حل چیست؟
اولین راه حل این است که کلا تصویر شاخص را حذف کنیم.عیب اصلی این راه حل این است که اگر دوباره بخواهیم این تصویر را به عنوان تصویر شاخص قرار دهید باید برویم در انبار عکس ها در وردپرس و دنبال این عکس بگردیم که این یعنی دردسر.شرایط زمانی بدتر می شود که سایت ما دارای تعداد زیادی نویسنده باشد و هر روز تصاویر زیادی به عکس های موجود در انبار وردپرس سایت ما اضافه شود.

اما راه حل منطقی تر و بهتر این است که قسمتی در صفحه ویرایش هر نوشته وجود داشته باشد که بتوانیم با استفاده از آن تصویر شاخص را از نظر دیگران مخفی کنیم.

در آموزش وردپرس امروز قصد داریم افزونه Hide Featured Image که کارش مخفی کردن تصویر شاخص در نوشته ها را به شما معرفی کنیم.

افزونه Hide Featured Image

شما با استفاده از این افزونه وردپرسی رایگان می توانید به ساده ترین شیوه ممکن فرایند مخفی کردن تصویر شاخص برای هر یک از نوشته های سایتتان را انجام دهید.

نحوه فعال سازی افزونه Hide Featured Image

 پس از نصب و فعال سازی این افزونه در ویرایش گر هر نوشته، یک گزینه به نام Show or Hide Featured Image (مخفی کردن تصویر شاخص) اضافه می شود.
hide_feature_image_hamyarwp.com_

مخفی کردن تصویر شاخص در هر نوشته

برای مخفی کردن تصویر شاخص هر نوشته تیک قسمت Hide Featured Image (مخفی کردن تصویر شاخص) را بزنید.

جمع بندی!

در مقاله ی امروز در مورد افزونه Hide Featured Image که کارش مخفی کردن تصویر شاخص نوشته ها به صورت مجزا است را به شما معرفی کردیم.شما با استفاده از این افزونه می توانید تصویر شاخص هر نوشته در سایتتان را مخفی کنید.

دانلود افزونه ی Hide Featured Image

منبع : همیار وردپرس

مروری بر مطالب

آموزش پیگیری سفارش در ووکامرس

آموزش کار با YITH WooCommerce Order Tracking برای پیگیری سفارش سلام دوستان؛ امروز هم می خواهیم یکی دیگر از امکانات…

نحوه ایجاد فرم تاریخ شمسی تحویل سفارش

نحوه ایجاد فرم تاریخ شمسی تحویل سفارش سلام؛ بعضی از سایت های فروشگاهی به کاربران یا مشتریان خود امکان انتخاب…

ارسال دیدگاه