توضیحات پوسته

قطعا سوالات زیر به فکر مدیران سایت های فروشگاهی رسیده و دغدغه چگونگی ویرایش گروهی ووکامرس و ویرایش قیمت محصولات بصورت یکجا مطرح بوده است  :

با توجه به درخواست مشتریان امکان رندکردن قیمت ها تا سه رقم (1000 تایی) به افزونه اضافه شد. توجه کنید در نسخه لاتین افزونه تنها می توانید تا دو رقم اعداد را گرد کنید.

  چگونه می توان تعداد انبوهی از محصولات ووکامرس را بصورت گروهی ویرایش کرد.

همیشه برای مدیران و صاحبان فروشگاه های آنلاین عدم وجود ابزاری قدرتمند برای ویرایش سریع و گروهی محصولات یک دغدغه بوده و ویرابش محصولات در فروشگاه هایی که تعداد محصولات آنها قابل توجه است بسیار وقت گیر و به کندی انجام می شده است.

 آیا امکان ویرایش محصولات ووکامرس در جدولی مانند اکسل وجود دارد

با افزونه ویرایش گروهی محصولات ووکامرس می توان کلیه محصولات فروشگاه را در جدولی مانند اکسل ویرایش کرد. در این جدول کلیه فیلدها را می توان براحتی تغییر داد و محصولات را به سرعت و با سهولت ویرایش کرد

 چگونه می توان قیمت دسته ای از محصولات ووکامرس را مثلا 20درصد افزایش داد

با افزونه ویرایش انبوه محصولات ووکامرس می توان کلیه محصولات یا دسته یا گروهی خاص از محصولات را که با فیلتر قدرتمند این افزونه انتخاب کرده ایم ویرایش کنیم. می توان قیمت ها را مثلا 20 درصد کاهش یا افزایش داد (همراه امکان رند کردن رقم های انتهایی) می توان  انبوهی از محصولات را با تخفیف 20 درصد ارائه کرد. می توان به عناوین گروه هایی از محصولات عبارتی را اضافه کرد و بسیاری تغییرات گروهی دیگر با افزونه ویرایش دسته ای محصولات ووکامرس امکان پذیر است.

 چگونه می توان فروشگاهی با چندصد یا چندهزار محصول را مدیریت کرد

بدون افزونه ویرایش گروهی محصولات ووکامرس عملا مدیریت فروشگاه ها با تعداد محصولات زیاد غیر ممکن است.

پاسخگویی با سوالات و دغدغه های ذکر شده و بسیاری مشکلات و چالش های مشابه در وردپرس تنها با یک پاسخ و راه حل همراه است و آن افزونه قدرنمند ویرایش گروهی محصولات ووکامرس و یا Woocommece Advanced Bulk Edit است. بدون این افزونه قطعا مدیریت فروشگاه ها در وردپرس زمان بر خواهد بود.

نسخه اورجینال این افزونه بصورت فارسی در اختیار شماست.

 همراه با ویدئوی آموزشی

 

افزونه ویرایش گروهی محصولات ووکامرس WooCommerce Advanced Bulk Edit

2 دیدگاه


 1. پرسش

  سلام
  وقت بخیر
  آیا این افزونه با افزونه قیمت گذاری بر اساس نقش کاربری هماهنگ است؟
  ما توسط افزونه yith role based prices بر اساس نقش کاربری 4 قیمت مختلف داریم.
  آیا توسط این افزونه می توانیم قیمت گروه کاربری مختلف را هم به صورت گروهی در جدولی مانند اکسل ویرایش کنیم؟


ارسال دیدگاه