Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/teewebir/domains/teeweb.ir/public_html/wp-content/themes/teeweb/framework/files/marketplace_edd.php on line 1947

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/teewebir/domains/teeweb.ir/public_html/wp-content/themes/teeweb/framework/files/marketplace_edd.php on line 1948
بهترین آزمون ساز وردپرس

توضیحات پوسته


Deprecated: Non-static method SEO_Auto_Linker_Front::gen_replacements() should not be called statically in /home/teewebir/domains/teeweb.ir/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 81

Deprecated: Non-static method SEO_Auto_Linker_Front::gen_replacements() should not be called statically in /home/teewebir/domains/teeweb.ir/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 88

Deprecated: Non-static method SEO_Auto_Linker_Front::gen_replacements() should not be called statically in /home/teewebir/domains/teeweb.ir/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 107

افزونه آزمون ساز فوق حرفه ای وردپرس یا WP Quiz Pro که نسخه فارسی آن ارائه شده است به عنوان بهترین افزونه آزمون ساز وردپرس به حساب می آید به کمک آن می توانید آزمون های حرفه ای ، مدرن و زیبا را طراحی کنید. این افزونه در تمامی قالب های وردپرس قابل استفاده می شود و می توانید آزمون ها را برگه ها ، نوشته و پست های تایپ های مختلف قالب سایت خود استفاده کنید . آزمون های آن بصورت چند جوابی یا کویز ، آزمون های کارتی ، آزمون های تست شخصیت و آزمون های صحیح و غلط یا لایک و دسلایک قابل طراحی می باشد.

تنظیمات و گزینه های متنوع این پلاگین به همراه ویدئوی جامع آموزشی که پس از خرید دریافت می کنید ساختن انواع آزمون ها را به راحتی ممکن می سازد. به کمک این افزونه می توانید آزمون نظیر آزمون های چهار جوابی ، آزمان های صحیح و غلط ، آزمون تست شخصیت ، آزمون های استخدامی ، آزمون های تصویری ، آزمون اشتراکی در شبکه های اجتماعی و … بسازید.

پس از برگذاری آزمون امکان اشتراک آزمون و نتیجه آزمون میسر می باشد . امکان درج تبلیغات پس از برگزاری آزمون ، ارسال نتایج به ایمیل آزمون دهنده و بسیاری قابلیت های دیگر در این افزونه به آسانی صورت می پذیرد. در ادامه ویژگی های این افزونه را بصورت موردی شرح خواهیم داد.

توجه : افزونه ای دیگری با عنوان WP PRO Quiz نیز وجود دارد که یکی از افزونه رایگان در مخزن وردپرس است و ممکن است با این افزونه اشتباه گرفته شود . افزونه WP PRO QUIZ امکانات محدودی که امکانات آن تنها بخش کوچکی از قابلیت های افزونه WP Quiz Pro  می باشد. متاسفانه در برخی از سایت ها این افزونه رایگان بفروش می رسد.

با افزونه آزمون ساز وردپرس یا WP QUIZ Pro چه آزمون هایی می توان ایجاد کرد!؟

به طور کلی با این افزونه 5 نوع آزمون می توان ایجاد که یکی از آن آزمون فیس بوک می باشد که کمتر برای کاربران ایرانی قابل استفاده می باشد. بنابراین به ذکر چهار نوع آزمون باقی مانده می پردازیم:

1- آزمون چهار گزینه یا چندگزینه ای و صحیح و غلط

به کمک این نوع آزمون می توانید انواع آزمون چهار جوابی و چند جوابی و صحیح و غلط را ایجاد کنید. این نوع آزمون دارای قابلیت های زیر می باشد:

 • آزمون می تواند دارای سه ، چهار یا هر چند تعداد گزینه ای که مدنظرشماست باشد.
 • آزمون می تواند دارای یک یا چند جواب صحیح باشد.
 • آزمون می تواند دارای تایمر باشد که در هنگام آزمون نمایش داده شود.
 • هر سوال می تواند یک تصویر داشته باشد.
 • آزمون می تواند بصورت تک صفحه یا چند صفحه باشد.
 • جواب صحیح می توان بعد از سوال و یا در پایان آزمون نمایش داده شود.
 • امکان اشتراک سوالات پس از پایان آزمون در شبکه های اجتماعی وجود دارد.
 • امکان ارسال نتیجه به ایمیلی که کاربر وارد می کند وجود دارد.
 • امکان نمایش سوالات بصورت تصادفی وجود دارد
 • امکان نمایش جواب ها بصورت تصادفی وجود دارد
 • می توانید طوری تنظیم کنید که آزمون فقط یکبار انجام شود و یا امکان آزمون مجدد نیز وجود داشته باشد.
 • امکان نمایش بنر تبلیغاتی پس از هر سوال و یا در پایان سوالات وجود دارد

پلاگین آزمون ساز وردپرس wp quiz pro

افزونه آزمون ساز وردپرس wp quiz pro

 

2- آزمون تست شخصیت.

به کمک آزمون تست شخصیت می توانید آزمون هایی را ایجاد کنید و براساس نحوه پاسخگویی نتایج مختلفی نمایش دهید. در آزمون تست شخصیت جواب بصورت صحیح و غلط نیست بلکه هر پاسخ نمره یا برداشت خاصی می تواند داشته باشد. همچنین جواب می تواند نسبی باشد بصورتی که یک جواب بر جواب دیگری برتری داشته باشد . تمامی موارد گقته الزامات آزمون های تست شخصیت است. این آزمون دارای قابلیت های زیر می باشد:

 • امکان درج یک سوال به تعداد نامحدود گزینه
 • امکان نمایش نتایج مختلف براساس نحوه پاسخ دهی
 • امکان مشخص کردن امتیاز براساس جواب . مثلا از اگر گزینه یک را انتخاب کند 2 امتیاز و اگر گزینه 2 را انتخاب کند 5 امتیاز
 • امکان درج تصویر برای هر سوال
 • آزمون می تواند بصورت تک صفحه یا چند صفحه باشد.
 • جواب صحیح می توان بعد از سوال و یا در پایان آزمون نمایش داده شود.
 • امکان اشتراک سوالات پس از پایان آزمون در شبکه های اجتماعی وجود دارد.
 • امکان ارسال نتیجه به ایمیلی که کاربر وارد می کند وجود دارد.
 • امکان نمایش سوالات بصورت تصادفی وجود دارد
 • امکان نمایش جواب ها بصورت تصادفی وجود دارد
 • می توانید طوری تنظیم کنید که آزمون فقط یکبار انجام شود و یا امکان آزمون مجدد نیز وجود داشته باشد.
 • امکان نمایش بنر تبلیغاتی پس از هر سوال و یا در پایان سوالات وجود دارد

افزونه آزمون تست شخصیت

 

3- آزمون کارتی

شاید آزمون های کارتی در مواردی مانند بازی های کارتی باشد. این نوع آزمون نوع سوال و جواب تصویری است و درواقع می تواندآزمون نباشد. در یک تصویر محتوایی نمایش داده می شود و با کلیک برروی آن محتوایی دیگر . تصویر ابتدایی می تواند حاوی یک سوال باشد و تصویر بعدی می تواند جواب یا شرح سوال یا موضوع باشد. یا تصویر اول می تواند تصویر یک بازیگر مشهور باشد و تصویر دوم نام بازیگر باشد. افزونه آزمون تصویری

 

 

4- آزمون لایک / دیسلایک

در این نوع آزمون یک تصویر نمایش داده میشود . دو آیکن نیز در زیر تصویر که یکی برای لایک کردن تصویر و دیگری برای دیسلایک کردن تصویر است وجود دارد. کاربر باید تصاویر را یکی یکی لایک یا دیسلایک کند.  این نوع آزمون نوعی نظرسنجی مدرن است. گه براساس نتایج آن می توان تصمیماتی گرفته شود.

آزمون لایک | wp quiz pro

 

افزونه WP Quiz Pro فارسی

 

با چهار نوع آزمونی که در افزونه آزمون ساز وردپرس وجود دارد می توان انواع آزمون آنلاین را ایجاد کرد.  در شکل زیر برخی از تنظیمات این افزونه نمایش داده شده است.

شکل زیر مربوط به تنظیمات آزمون چندگزینه ای می باشد:

تنظیمات افزونه آزمون ساز حرفه ای وردپرس

شکل زیر مربوط به تنظیمات عمومی افزونه wp quiz pro فارسی می باشد

تنظیمات افزونه wp quiz pro فارسی

ویژگی ها و قابلیت های افزونه آزمون ساز فوق حرفه ای وردپرس (WP Quiz Po فارسی)

1- سازگار با تمامی قالب های وردپرس

افزونه آزمون ساز وردپرس با تمامی قالب های وردپرس سازگار است و براحتی می توانید در قالب خود از آن استفاده کنید

افزونه wp quiz pro سازگار با تمامی قالب های وردپرس

2- کاملا واکنشگرا

با افزونه آزمون ساز وردپرس آزمون هایی بصورت کاملا ریسپانسیو و واکنشگرا طراحی کنید. با این افزونه مطمئمن خواهید بود در تمامی نمایشگرها آزمون ها بصورت زیبا نمایش داده می شود.

3- امکان طراحی آزمون ها بصورت تک صفحه ای و چند صفحه ای

گاهی طراحان سایت ترجیج می دهند آزمون به صورت چندصفحه ای برگزار شود . با افزونه wp quiz pro این امکان تنها با فعال کردن یک گزینه وجود دارد

4- امکان استفاده از کد کوتاه

در افزونه آزمون ساز وردپرس هر آزمون دارای یک برگه اختصاصی است که با استفاده از لینک آن می توان آن را نمایش داد. علاوه بر این می تواند از کد کوتاه هر آزمون برای نمایش در برگه ها و نوشته ها استفاده کرد

5- امکان نمایش بنرهای تبلیغاتی

بسیاری از سایت ها هستند که کسب درآمد آنها از آگهی ها و بنرهای تبلیغاتی است . افزونه ساخت آزمون wp quiz pro این امکان را برای مدیران سایت ها فراهم می کند که در خلال آزمون و یا پس از آن بنرهای تبلیغاتی نمایش دهند.

6- امکان درون ریزی و برون ریزی اطلاعات

یکی از مزیت های مهم پلاگین آزمون ساز وردپرس امکان درون ریزی و برون ریزی آزمون هاست . با این قابلیت می توانید آزمون ها را یکبار بسازید و برای همیشه در سایت های مختلف استفاده کنید.

علامه بر این در قسمت درون ریزی افزونه برای هر نوع آزمون تعدادی آزمون پیش ساخته وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

درون ریزی و برون ریزی در افزونه wp quiz pro

 

سایر ویژگی های افزونه WP Quiz Pro فارسی

 • اتصال به گوگل آنلایتیک
 • اتصال به میل چیمپ
 • قابلبت نمایش سوال ها و جواب ها بصورت تصادفی
 • امکان اشتراک آزمون ها در شبکه های اجتماعی
 • ساخت آزمون با تایمر در محدوده زمانی مشخص

آنچه پس از خرید این محصول دریافت می کنید:

 1. افزونه آزمون ساز حرفه ای وردپرس با ترجمه فارسی
 2. ویدئوی جامع آموزشی به مدت 20 دقیقه

ارسال دیدگاه