افزونه ویرایش ، شخصی سازی و زیباسازی و تغییر حساب کاربری ووکامرس

توضیحات پوسته

افزونه شخصی سازی حساب کاربری ووکامرس | سفارشی کردن پنل کاربری ووکامرس | افزونه زیباسازی حساب کاربری ووکامرس |افزونه ویرایش صفحه کاربری ووکامرس |  افزونه پنل کاربری ووکامرس

یکی از دغدغه هایی که هر طراح سایت یا کسانی که در حال استفاده از قالب های وردپرسی هستند دارند، نحوه طراحی و ویرایش صفحه حساب کاربری ووکامرس یا همان My Account است. در اکثر قریب به اتفاق قالب های وردپرس، طراحی جذابی را در این صفحه شاهد نیستیم و هنگامی که به فکر تغییر ظاهر صفحه حساب کاربری ووکامرس می‌افتیم می بینیم که قابل ویرایش نبوده و در تنظیمات قالب چنین امکانی برای ویرایش و طراحی صفحه کاربری ووکامرس وجود ندارد.

تاکنون افزونه هایی برای رفع این دغدغه طراحی شده اند و نمی توان گفت موفق نبوده اند. اما با بررسی هایی که ما انجام دادیم به جرأت می توان گفت که بهترین افزونه شخصی سازی حساب کاربری ووکامرس که تاکنون طراحی شده افزونه Custom My Account Dashboard for WooCommerce است که توسط خود ووکامرس طراحی و ارائه شده است. تیم طلوع ارتباطات در نظر گرفته با تهیه این افزونه بی نظیر، آن را برای مشتریان عزیز راستچین عرضه کند. به کمک افزونه ویرایش و زیباسازی حساب کاربری ووکامرس می توانید پنل کاربری فروشگاه خود را به پنل کاملا حرفه ای و جذاب تبدیل کنید. تصویر یک نمونه از پنل طراحی شده با افزونه Custom My Account Dashboard for WooCommerce فارسی می باشد

قیمت افزونه ویرایش صفحه کاربری ووکامرس در سایت اصلی 79 دلار بوده و به صورت اورجینال توسط طلوع ارتباطات تهیه گردیده است. همچنین این افزونه مشکلاتی را برای استفاده در سایت های ایرانی داشته که توسط واحد طراحی طلوع ارتباطات رفع گردیده و همچنین مواردی جهت استفاده بهتر کاربران در آن تغییر کرده است

معرفی افزونه شخصی سازی حساب کاربری ووکامرس

سفارشی کردن تب ها

در صفحه حساب کاربری ووکامرس، زبانه‌های مختلفی همچون سفارشات، دانلودها و آدرس ها به طور پیش فرض وجود دارند. توسط تنظیمات افزونه پنل کاربری ووکامرس، می توانید این قسمت را سفارشی سازی کرده و مطابق سلیقه خود ویرایش نمایید. امکان افزودن نقاط پایانی به صورت گروهی، برای جلوگیری از شلوغی صفحه از امکانات جالب این افزونه کاربردی می باشد.

ممکن است شما بخواهید یکی از تب های صفحه حساب کاربری را به یک صفحه خارجی یا حتی یکی از برگه های موجود در سایت خود لینک دهید. این قابلیت نیز از طریق تنظیمات افزونه تغییر حساب کاربری ووکامرس در دسترس بوده و می توانید به یک لینک خارجی یا داخلی ارجاع دهید.

آپلود تصویر حساب کاربری توسط کاربر

شما می توانید به کاربران فروشگاه اینترنتی خود اجازه دهید تا تصویر پروفایل کاربری خود را از طریق صفحه حساب کاربری ووکامرس به راحتی تغییر دهند.

تغییر استایل حساب کاربری به حالت تب یا سایدبار

از طریق تنظیمات افزونه ویرایشگر حساب کاربری ووکامرس می توانید نوع نمایش آیتم ها را به حالت تب یا سایدبار تغییر دهید. همچنین می توانید تعیین کنید که سایدبار در سمت راست باشد یا چپ.

در تصویر زیر، تنظیمات افزونه مربوط به این موارد را می توانید ملاحظه بفرمایید.

مواردی که تا اینجا در خصوص قابلیت های افزونه به آن ها اشاره شد، تقریبا جزو امکانات سایر پلاگین های مربوط به ویرایش حساب کاربری ووکامرس نیز هستند و تمایزی را ایجاد نمی کند.

و امّا … !!!

آن چه باعث تمایز افزونه زیباسازی حساب کاربری ووکامرس با سایر افزونه های ویرایشگر حساب کاربری ووکامرس می شود، ویژگی فوق العاده جذاب و کاربردی داشبورد حساب کاربری ووکامرس است. با فعال کردن این قابلیت از طریق تنظیمات افزونه، ظاهر صفحه حساب کاربری فروشگاه اینترنتی ووکامرسی شما به طرز شگفت انگیزی متحول می شود که تاکنون نظیر آن را در صفحات حساب کاربری ووکامرس ندیده اید.

کافی است از طریق تنظیمات پلاگین Custom My Account Dashboard for WooCommerce گزینه داشبورد حساب کاربری را فعال کرده و یک سری تنظیمات ساده انجام دهید. نتیجه آن، چیزی می شود که هم اکنون در پیش نمایش این محصول مشاهده می کنید و ظاهر صفحه My Account را بسیار زیبا می کند.

امکان تعیین اولویت نمایش آیتم ها، تعیین عرض آیتم، انتخاب الگو از بین الگوهای زیبای موجود و قراردادن آیکون مختص هر قسمت از جمله امکانات فوق العاده این بخش از افزونه تغییر حساب کاربری ووکامرس می باشد.

حتما پیش نمایش محصول را در این خصوص مشاهده نمایید تا با تفاوت این افزونه با سایر افزونه های ویرایش حساب کاربری آشنا شوید.

 

ارسال دیدگاه