طلوع ارتباطات

کانون آگهی و تبلیغات طلوع ارتباطات به عنوان یک مجموعه تخصصی در زمینه خدمات تحت وب و با هدف تسهیل استفاده و بهرهمندی از فضای مجازی و ارتقای خدمات تحت وب شروع بکار کرد. در حال حاضر این مجموعه با تقسیم بندی نیاز مشتریان عزیز در حوزه های زیر فعالیت می کند:

1- فروش پوسته ها و وبسایت های طراحی شده

بسیاری از کاربران فضای مجازی آشنایی کافی با مدیریت وبسایت و همچنین سیستم های های مدیریت محتوا مانند وردپرس را دارند و یا خودشان قصد طراحی وبسایت خودشان را دارند . همچنین برخی به دنبال طراحی وبسایت با هزینه بسیار پایین هستند . بهترین گزینه برای آنها خرید یکی از پوسته های طراحی شده توسط طلوع ارتباطات مطابق با وبسایت مورد نظر آنها و استفاده از خدمات آموزش و پشتیبانی طلوع ارتباطات می باشد.

2- طراحی سایت

طلوع ارتباطات آمادگی خود در زمینه طراحی انواع وبسایت ها در موضوعات مختلف و قابلیت های فنی گوناگون اعلام می دارد . خدمات طراحی وبسایت طلوع ارتباطات با سفارش کارفرما آغاز و بدون انتها با پشتیبانی وبسایت ادامه می یابد.

3- سئو و بهینه سازی

اهمیت بالای ارتقای رتبه سایت در گوگل بر کسی پوشیده نیست . یک وب سایت حتی با زیباترین طراحی و بالاترین امکانات فنی زمانی کاربردی خواهد شد و برای مالک آن ارزش آفرین می شود که براحتی دیده شود . بهترین و کم هزینه ترین راه برای رسیدن به این هدف ارتقای رتبه سایت در موتورهای جستجو بویژه گوگل می باشد بطوری که با جستجوی موضوع مرتبط با وبسایت شما ، وبسایت شما در صفحه اول جستجوی گوگل قرار گیرد. طلوع ارتباطات خدمات سئو و بهینه سازی خود را بصورت تضمینی انجام می دهد و تمام هزینه های اعلام شده را پس از ارتقای وبسایت تا صفحه اول جستجوی گوگل در مدتی مشخص دریافت می کند.

4- تبلیغات تحت وب

یکی از موضوعات مهم در تجارت الکترونیک و بهرهمندی از فضای مجازی برای کسب درآمد استفاده از فضای تبلیغاتی موجود در وب می باشد. طلوع ارتباطات علاوه برخدمات سئو که مقدمه تبلیغات تحت وب می باشد خدمات تکمیلی آن نظیر ارسال ایمیل انبوه ، فعالیت  در شبکه های اجتماعی و مجازی ، تبلیغات در وبسایت های پر بازدید و… انجام می دهد.