افزونه woof فارسی

توضیحات پوسته

اگر قصد راه اندازی یک سیستم فیلتر فوق پیشرفته همانند وبسایت های بزرگ مثل دیجی کالا یا بامیلو را در سایت خود دارید افزونه فیلتر فوق پیشرفته ووکامرس در خدمت شماست .

به کمک افزونه فیلتر فوق پیشرفته ووکامرس براحتی و تنها با استفاده گزینه ها و تنظیمات می توانید امکان جستجوی پیشرفته و فیلتر پیشرفته محصولات را برای کاربران سایت خود فراهم کنید. ایجاد انواع فیلترهای متنی ، تصویری ، رنگ ، نوار انتخاب ، نوار کشویی ، لیست انتخاب ، چک باکس ، دکمه رادیویی ، اسلایدر ، اسلایدر قیمت ، متن و … با افزونه فیلتر پیشرفته ووکامرس ممکن خواهد بود.

نام لاتین این افزونه Woocommerce Product Filter می باشد و با توجه به محبوبیت آن در بین افزونه های وردپرس به WOOF نیز شهرت دارد.

توجه کنید که برای فیلتر محصولات ووکامرس چندین افزونه وجود دارد اما با بررسی صورت گرفته این افزونه نسبت به سایر افزونه ها امکانات و قابلیت های بیشتری دارد ضمن اینکه کار کردن با آن بسیار ساده است.

به کمک افزونه فیلتر پیشرفته محصولات ووکامرس می توانید براساس دسته ها ، برچسب ها ، ویژگی ها ، قیمت ، عنوان ، کد محصول ، موجود بودن در انبار ، محصولات ویژه ، محصولات با تخفیف ، امتیاز محصول و… محصولات را فیلتر کنید.

قابلیت بسیار مهم در این افزونه فیلتر ایجکس محصولات بدون بارگذاری سایت است . همچنین امکان مدیریت کاربر بر روی فیلتر های انتخاب شده توسط آن است.

با ذکر توضیحات کلی در مورد این پلاگین می توان ویژگی های مهم آنرا بصورت زیر عنوان کرد:

1- جستجو و فیلتر آجاکس محصولات :

به کمک افزونه ووف قادر به فیلتر کالا ها و محصولات بصورت آژاکس و بدون نیاز به بارگذاری مجدد سایت خواهید بود

فیلتر پیشرفته ووکامرس

2- فیلتر فوق پیشرفته محصولات:

امکان فیلتر محصولات براساس ، عنوان ، کد محصول ، دسته ، برچسب ، ویژگی های محصول ، امتیاز، موجود بودن در انبار ، ویژه بود ، محصول جراج یا تخفیف خورده

همچنین امکان استفاده از فیلد متن ، چند انتخابی ، منوی کشویی ، عکس ، باکس رنگ ، چک باکس ، دکمه رادیویی، اسلایدر و … برای استفاده در فیلتر محصولات

افزونه ووف - WOOF

افزونه woocommerce product filter

3- تنظیمات فوق پیشرفته :

تنوع گزینه ها و انتخاب ها در این افزونه استفاده از آن را آسان و لذت بخش کرده است و همچنین دست طراحی سایت برای تغییرات مختلف در آن بسیار باز است

فیلتر حرفه ای ووکامرسافزونه فیلتر محصولات ووکامرسفیلتر ایجکس ووکامرس

4- دارای ابزارک و کدکوتاه:

با ابزارک و کد کوتاهی که در افزونه فیلتر فوق پیشرفته ووکامرس وجود دارد می توان فیلتر محصولات را در هر برگه و در هر قسمت از سایت نمایش داد.

به جرات می توان گفت با این افزونه می توان سیستم فیلتری مشابه و حتی برتر از سایت های بزرگی مثل دیجی کالا یا بامیلو ایجاد کرد.

ارسال دیدگاه