توضیحات پوسته

اگر قصد طراحی یک سایت جذاب و حرفه ای دارید. اگر می خواهید مخاطبان پس از باز کردن سایت زمان بیشتری را صرف بازدید از سایت شما بکنند کواسار انتخابی بسیار مناسب و ابزاری حرفه ای برای این منظور است.

در بسیاری از قالب ها از اسلایدرهایی مثل رولوشن اسلایدر و لایراسلایدر استفاده می شود اما در قالب کواسار از نوع جدید اسلایدر با عنوان انیمیشن اسلایدر استفاده شده است که در ادامه آنرا توضیح خواهیم داد.

انطباق این قالب با ووکامرس امکان ساخت سایت های فروشگاهی را به کمک این قالب میسر می سازد. تنظیمات قالب پیشرفته سفارشی سازی و تغییر رنگ بندی در این قالب را ممکن ساخته است . به کمک تنظیمات قالب کواسار می توانید رنگ بندی سایت را بصورت کلی و جزئی تغییر دهید. امکان تعریف کردن سایدبار بصورت نامحدود ، ساخت فرم های پیشرفته ، برگه ساز پیشرفته با ابزارهای متنوع ، نمایش جذاب نمونه کارها برخی از ویژگی های این قالب است.

قالب کواسار ویژگی های فراوانی دارد که ذکر تمامی آنها در اینجا ممکن نیست بنابراین برخی از ویژگی های برجسته این قالب به شرح زیر است:

1- انیمیشن اسلایدر – اسلایدر اختصاصی کواسار

در این اسلایدر نقطه ابتدا و انتها و مسیر المان مشخص می شود و المان بر این اساس حرکت می کند. همچنین می توانید اسلایدر المان ها و بسیاری از ویژگی های دیگر را مانند اسلایدرساز های پیشرفته تغییر دهید. بسیاری از ویژگی ها مانند نقطه ابتدا و انتها و مسیر حرکت المان را با درگ کردن و حرکت موس می توان مشخص کرد.

curvy slider انیمیشن اسلایدر

curvy slider انیمیشن اسلایدر

 

2- برگه ساز پیشرفته :

در قالب Quasar نیازی به استفاده از کد در ساخت صفحات نیست . کافی است المان ها و بخش های سایت را به کمک موس برروی صفحه قرار دهید و چیدمان آنها را تغییر دهید. صفحه ساز این قالب Rock Page Builder نام دارد که یکی از برگه ساز های پیشرفته وردپرس است

rock page builder

 

3- قالب فروشگاهی

انطباق قالب quasar فارسی با ووکامرس امکان ساخت سایت های فروشگاهی را با این قالب ممکن ساخته است. تمامی ابزارهای مورد نیاز برای طراحی یک سایت فروشگاهی در کواسار مهیا می باشد.

قالب فروشگاهی کواسار

4- تنظیمات قالب پیشرفته و رنگ بندی نامحدود

یکی از مزیت های مهم قالب کواسار تنظیمات قالب پیشرفته آن است . گزینه های متنوعی در تنظیمات قالب این قالب وجود دارد که با آن می توان قالب را سفارشی سازی کرد. همچنین امکانن تغییر رنگ اجزای مختلف ساید در حالت های مختلف (معمولی ، هاور ) وجود دارد

5- دارای 7 هدر مختلف:

در این قالب هفت هدر مختلف در اختیار شماست.

هدر یک - قالب quasar

 

6- نمایش جذاب نمونه کارها:

طراحی سایت با هدف نمایش جذاب نمونه کارها و پروژها با قالب کواسار بسیار ساده و نتیجه کار بسیار زیبا و حرفه ای خواهد بود . در صورتی که به پیش نمایش قالب توجه کنید تنوع و زیبایی را در نمایش نمونه کارها مشاهده می کنید.

نمایش جذاب نمونه کارها در قالب quasar

 

7- امکان ساخت تعداد نامحدود سایدبار:

به کمک قالب کواسار می توان به تعداد دلخواه سایدبار ایجاد کرد و در قسمت های مختلف برگه استفاده کرد. یکی از قابلیت های متمایز این قالب امکان استفاده از چندین ساید بار در یک برگه است در پیش نمایش قالب مشاهده می کنید که در یک برگه چهار سایدبار استفاده شده است. حتی استفاده از بیش از چهار سایدبار نیز در یک برگه وجود دارد.

 

8- فرم ساز پیشرفته:

با استفاده از فرم ساز Rock Form Builder می توانید انواع فرم های پیشرفته را ایجاد کنید. در دموی قالب تعدادی فرم آماده نیز جهت استفاده وجود دارد.

9- حاوی افزونه فرم ساز رولوشن اسلایدر:

در قالب کواسار علاوه بر اسلایدر ساز پیشرفته خود قالب افزونه رولوشن اسلایدر نیز وجود دارد که می توانید انواع فرم ها را با آن طراحی کنید.

10- سئو و بهینه شده برای موتورهای جستجو:

قالب quasar یک قالب Seo Friendly می باشد. طراحی این قالب و نحوه استفاده از تگ ها و کدها براساس اصول سئو انجام شده است. همچنین با افزونه های  سئو مانند Yoast Seo کاملا سازگار است.

قاب کواسار قالب سئو

 

11- اسلایدر لغزان

امکان بکارگیری اسلایدر لغزان نیز در این قالب وجود دارد به شکل زیر و همچنین دموی قالب توجه کنید:

before after slider

 

12- امکان فعال یا غیرفعال کردن واکنشگرایی

نوع طراحی برخی از سایت ها ممکن است بگونه ای باشد که حالت عدم وجود واکنشگرایی جذابیت بیشتری نسبت به حالت واکنشگرایی داشته باشد . به کمک قالب کواسار می توانید مشخص کنید که سایت بصورت واکشنگرا نمایش داده شود یا خیر

 

13- قالب آماده برای طراحی سایت های چندزبانه.

نحوه بومی سازی و فارسی سازی این قالب و همچنین انطباق آن با افزونه WPML امکان طراحی سایت های چند زبانه را با این قالب ساده می سازد. چیدمان این قالب با تغییر زبان بصورت خودکار تغییر می کند . در زبان چپ چین مانند انگلیسی بصورت خودکار چیدمان سایت چپ چین می شود و در زبان های راست چین مانند فارسی و عربی راست چین می گردد.

قالب چندزبانه کواسار

 

14- قالب بهینه با سرعت بارگذاری بالا:

به رتبه این قالب در سایت جی تی متریکس توجه کنید.

 

15- نصب سریع دقیقا مانند پیش نمایش

این قالب دارای بسته سریع نصب بوده و دقیقا مانند دموی قالب برروی هاست شما قرار می گیرد.

ارسال دیدگاه