توضیحات پوسته

ساخت انواع اسلایدرهای جذاب ، با افکت های متنوع و استفاده حداقلی از سخت افزار سرور تنها با افزونه وردپرس لایر اسلایدر (Layer Slider) فارسی امکان پذیر خواهد بود.

در میان افزونه های ساخت اسلایدر وردپرس افزونه لایر اسلایدر دارای انعطاف بیشتری بوده و ابزارهای موجود در آن امکان ساخت اسلایدرهای بی نظیر و جذاب را به مدیر سایت می دهند. به جرات می توان گفت که با لایر اسلایدر می توان اسلایدرهای دیگر افزونه ها را ساخت اما برخی اسلایدرهای ساخته شده با layer slider را به هیچ افزونه دیگری نمی توان طراحی کرد.

با مقدمه ذکر شده به بیان برخی ویژگی های برجسته این افزونه می پردازیم:

1- استفاده آسان

تنها با کشیدن و رها کردن المان ها در ویرایشگر قدرتمند لایر اسلایدر و اعمال تنظیمات مربوطه اسلایدرهای بی نظیر بسازید. محیط کاربری بسیار کاربر پسند و با سرعت بالا ساخت اسلایدر را با Layer Slider لذت بخش می سازد

 

2- کاملا واکنشگرا

تنظیمات کامل و متنوع افزونه لایر اسلایدر فارسی در زمینه واکنشگرایی امکان ایجاد اسلایدرهای مختلف را با واکنشگرایی در سطح های متفاوت ممکن می سازد

لایر اسلایر واکنشگرا

3- استفاده حداقلی از منابع سرور

یکی از مزایای مهم افزونه Layer Slider بهینه بودن آن و استفاده حداقلی از سخت افزار و منابع سرور سایت است. بسیاری از اسلایدرهای پیشرفته بارگذاری سایت را با تاخیر روبرو می کنند اما با لایر اسلایدر، اسلایدرهای حرفه ای ، جذاب و با سرعت بارگذاری بالا بسازید

4- قابلیت استفاده از لایه ها و المان های مختلف

امکان درج متن ، کد HTML ، کد کوتاه ،  عکس ، ویدئو ، صدا ، دکمه و … در این افزونه وجود دارد. امکان پخش ویدئو در هاست ، درج دکمه قبلی و بعدی بصورت سفارشی ، درج تصویر بندانگشتی با این افزونه وجود دارد.

لایه های مختلف لایر اسلایدر5- افکت های انتقال و انیمیشن دو بعدی و سه بعدی

از مزایای مهم افزونه Laye Slider که نسخه فارسی آن در اختیار شماست وجود تعداد زیادی افکت های مختلف انتقال اسلاید بصورت دو بعدی یا سه بعدی است.

افکت انتقال در layer slider6- افزونه بهینه برای سئو

در افزونه لایر اسلایدر از کدهای html بصورت بهینه و براساس اصول سئو استفاده شده . بنابراین اسلایدر سایت شما بخشی موثر بر سئوی سایت شما خواهد بود.

 

 

ارسال دیدگاه