توضیحات پوسته

به کمک افزونه عضویت ویژه ووکامرس و یا به عبارت دیگر افزونه اشتراک ویژه ووکامرس می توان انواع پلان های عضویت را با امکان پرداخت آنلاین ایجاد کرد.

قطعا تاکنون در بسیاری از وبسایت ها مشاهده کرده اید که امکان خرید عضویت های مختلف با سطوج دسترسی متفاوت وجود دارد و کاربران می توانند با خرید عضویت های مختلف و یا اشتراک های متفاوت از محصولات سایت استفاده کنند. عضویت ها  با عناوین و پلن های مختلف مانند عضویت طلایی ، عضویت نقره ای یا برنزی مشخص می شوند و هرکدام مشخصات و قیمتی دارند که کاربران با توجه به نوع نیاز خود و امکانات هر پلن یکی را خریداری کرده و به محصولات آن دسترسی پیدا می کنند.

افزونه ای که هم اکنون به شما معرفی می شوند افزونه YITH Woocommerce Membership فارسی است که به کمک آن می توانید عضویت های ویژه و اشتراک های متنوعی با دسترسی های مختلف ایجاد کنید. امکانات بسیار زیاد این پلاگین راه اندازی سیستم اشتراک ویژه را در سایت وردپرسی شما بسیاز ساده و حرفه ای می سازد و در کمترین زمان و با راهنمایی ویدئوی آموزشی که پس از خرید این محصول دریافت می کنید می توانید سیستم عضویت ویژه راه اندازی کنید.

یکی از بارزترین و کاربردی ترین ویژگی های افزونه عضویت ویژه ووکامرس امکان اتصال آن به ووکامرس می باشد. با این قابلیت می توانید از کلیه امکانات فروشگاهی ووکامرس مانند ، استفاده از تمامی درگاه های بانکی ، تعریف کدهای تخفیف ، صفحه حساب کاربری ، سیستم ارسال ایمیل به مشتریان و … و همچنین از مزایای هزارها افزونه ووکامرس  بهره ببرید.

پلاگین عضویت ویژه ووکامرس قابلیت های بسیار زیادی دارد که در اینجا سعی می شود برخی از مهمترین قابلیت های این افزونه شرح داده شود:

1- ساخت پلان های عضویت به تعداد نامحدود:

پلان های عضویت افزونه اشتراک ویژه ووکامرس

پلان های مختلف عضویت را می توانید به تعداد نامحدود در افزونه فارسی عضویت ویژه ووکامرس تعریف کنید که در هر پلان دارای تعداد زیادی تنظیمات است که در ادامه به برخی از آنها اشاره می شود. به عنوان مثال پلان های عضویت طلایی ، عضویت نقره ای و عضویت برنزی با مشخصات گوناگون قابل ساخت می باشد.

2- امکان اتصال پلان های عضویت به ووکامرس.

اتصال افزونه عضویت ویژه به ووکامرس

کافی است برای یک پلان عضویت یک محصول بسازید و در فیلد بالا که در تنظیمات پلان وجود دارد آنرا مشخص کنید تا مشتری پس از پرداخت محصول به پلان مورد نظر دسترسی پیدا کنید . برای خرید محصول حتی نیازی به وارد شدن در صفحه محصول و کلیک برروی دکمه افزودن به سبدخرید نیست بلکه می توانید از لینک “http://yourdomain.com/cart/?add-to-cart=25″” در جدول پلان استفاده کنید . با این لینک محصول مستقیما به سبدخرید اضافه شده و کاربر بدون ورود به صفحه محصول به صفحه سبدخرید هدایت می شود. در آدرس بالا عدد 25 شناسه یا ID محصول می باشد و yourdomain.ir آدرس دامنه سایت می باشد.

3- امکان مشخص کردن دسترسی ها بصورت کلی برای هر پلان

دسترسی ها در پلاگین عضویت ویژه

علاوه بر اینکه در قسمت ویرایش برگه ، نوشته یا محصول می توان پلان مربوط به آنرا مشخص کرد می توان برای هر پلان بصورت کلی دسترسی ها را مشخص کرد . مثلا می توان مشخص کرد محصولات یک دسته برای این پلان قابل دسترسی باشدو یا نوشته های برگه های خاصی با خرید این پلان قابل دسترسی باشند.

4- امکان مشخص کردن پلان برای نوشته ها ، برگه ها و محصولات

دسترسی نوشته ها در افزونه اشتراک ویژه ووکامرس

پس از نصب افزونه YITH Woocommerce membership فارسی یک باکس با عنوان تعیین دسترسی به قسمت ویرایش برگه ، نوشته یا محصول اضافه می شود . در اینجا می توانید پلان نوشته را مشخص کنید . با مشخص کردن پلان نوشته با توجه به تنظیمات افزونه مشتری در صورتی که پلان را نخریده باشد یا به نوشته دسترسی ندارد و یا به محتوای عمومی نوشته دسترسی دارد. .

5- اختصاص مطلب و یا لینک فقط برای کاربران عضو

محتوای جایگزین در افزونه yith woocommerce membership

پنهان کردن محتوا در افزونه عضویت ویژه ووکامرس فارسی

در افزونه عضویت ویژه ووکامرس می توان محتوایی را مشخص کرد کخ فقط برای کاربران عضو قابل مشاهده باشد . البته نحوه نمایش محتوا برای کاربران مهمان و کاربران عضو به تنظیمات این افزونه نیز بستگی دارد که در تصویر بالا یکی از آنها را می توانید مشاهده کنید.

6- مشخص کردن طول دوره

طول دوره در افزونه فارسی اشتراک ویژه وردپرسمی توانید طول دوره عضویت را براساس تعداد روز مشخص کنید. مثلا 30 روز برای ماه و 365 روز برای سال.

7- امکان لینک کردن پلان ها به یکدیگر

لینک کردن پلان ها در افزونه عضویت ویژه فارسی

در صورتی که پلان 1 به پلان 2 لینک شود کاربرانی که پلان 2 را خریدرای می کنند به محتوای پلان 1 نیز دسترسی دارند.

8- امکان مشخص کردن تعداد دانلود های مجاز برای محصولات دانلودی برای هر اشتراک

تعداد دانلود مجاز برای افزونه عضویت طلایی

تصویر بالا نشان می دهد در تنظیمات هر پلان می توان مشخص کرد که برای یک پلان خاص مشتریان چه تعداد می توانند دانلود کنند و یا برای چند روز یا چند ماه یا چند سال می توانند دانلود کنند. همچنین به کمک افزونه عضویت ویژه ووکامرس می توان تعیین کرد که در صورتی که یک مشتری در مدت اشتراک از همه تعداد دانلود استفاده نکند به دوره بعدی در صورت خرید انتقال یابد.

9- امان ایجاد گفتگو بین کاربران و مدیر سایت

گفتگوی آنلاین در افزونه عضویت ویژه

یکی از مهمترین ویژگی های افزونه عضویت ویژه ووکامرس درج یک باکس ارسال پیام در سایت و امکان ارسال پیام به مدیر سایت و آغاز گفتگو بین آنهاست . این قابلیت شبیه به گفتگوی آنلاین می باشد.

10 – کدهای کوتاه مکدهای کوتاه افزونه yith woocommere membershipکدهای کوتاه افزونه yith woocommere membershipکدهای کوتاه افزونه yith woocommere membershipکدهای کوتاه افزونه yith woocommere membership

به کمک کدهای کوتاه افزونه woocommerce membership می توانید بسیاری از قابلیت های این افزونه و خروجی های آن را در صفحات و بخش های مورد نظر خود نمایش دهید . در شکل های برخی از کدها کوتاه این افزونه معرفی شده است.

11- و برخی تنظیمات دیگر

تنظیمات افزونه اشتراک ویژه

در شکل بالا برخی از تنظیمات این افزونه قابل مشاهده است که در ویدئوی آموزشی که پس از خرید محصول دریافت می کنید تمامی قسمت های افزونه شرح داده می شود.

 

ارسال دیدگاه