نحوه آپدیت کردن قالب ها و افزونه های وردپرس چگونه است؟

نحوه آپدیت کردن قالب ها و افزونه های وردپرس چگونه است؟

آپدیت کردن قالب و افزونه های وردپرس را بیاموزید.

در این مطلب شیوه به روز رسانی قالب ها و افزونه های وردپرس را به شما آموزش می دهیم.به این وسیله شما قادر خواهید در زمان های مناسب با بروز رسانی آنها از امکانات بیشتری بهره مند گردید.

امروز خدمت شما عزیزان هستیم با دو روش برای آپدیت کردن قالب و افزونه های وردپرس که روش اول برای آپدیت کردن قالب ها و افزونه های رایگان هست که در مخزن وردپرس موجود می باشد ولی روش دوم برای قالب ها و افزونه هایی هست که از سایت ما خریداری کرده اید تا بتوانید به راحتی بعد از اینکه آپدیت محصولات خریداری شده از سایت درس وردپرس را از پنل کاربریتان به صورت رایگان دانلود کردید توسط آن نسخه قالب و افزونه موجود در سایت خود را با آن آپدیت کنید.

آپدیت افزونه ها و قالب ها ار مخزن وردپرس

آپدیت قالب ها و افزونه های رایگان وردپرسی که در مخزن وردپرس ثبت شده است بسیار آسان و بدون دردسر هست. اما قالب ها و افزونه های حرفه ای وردپرس که در بخش قالب حرفه ای وردپرس و افزونه حرفه ای وردپرس منتشر می شوند به راحتی آپدیت قالب های رایگان نیست. چون در صورت آپدیت کردن ، فایل زبان فارسی و استایل rtl.csss آنها حذف می شود، پس باید آنها را از روشی مطمئن آپدیت کنیم. بسیاری از کاربران تیکت های زیادی به ما ارسال می کردند با موضوع نحوه آپدیت قالب ها و افزونه های خریداری شده و این شد که تصمیم گرفتم نحوه آپدیت قالب ها و افزونه های وردپرس بصورت دستی را خدمت شما توضیح دهم.

برای آپدیت قالب ها و افزونه های رایگان به راحتی با مراجعه به منو های افزونه ها و پوسته ها در منو های پنل مدیریت وردپرس با کلیک بر روی عبارت “بروزرسانی” آن افزونه یا قالب را آپدیت کنید.

آپدیت قالب و افزونه وردپرس بصورت دستی

برای آپدیت ابتدا نسخه جدید افزونه خریداری شده را از بخش دانلود آپدیت محصولات دریافت کنید.
حالا وارد بخش فایل منیجر هاست خودتان شوید. وارد پوشه wp-content شوید.
اگر می خواهید قالب را آپدیت کنید، وارد پوشه themes و اگر می خواهید افزونه آپدیت کنید وارد پوشه plugins شوید.
پس از ورود به پوشه مورد نظر ، پوشه قبلی قالب یا افزونه را (مثلا: darswp) حذف کنید و فایل زیپ تکی قالب یا فایل زیپ افزونه را آپلود و اکسترکت کنید تا جایگزین پوشه قبلی شود.
قالب یا افزونه شما با موفقیت آپدیت شد!

منبع:درس وردپرس

مروری بر مطالب

چگونه عنوان وردپرس را در ایمیل های ارسالی عوض کنیم؟

روش تغییر عنوان وردپرس (WordPress) در ایمیل‌های ارسالی چیست؟ در این مطلب شما را با روش تغییر دادن عنوان وردپرس…

اضافه کردن فیلد در ووکامرس

چگونه با افزونه Woocommerce Extra Price Fields به ووکامرس فیلد اضافه کنیم؟ در این مطلب شما را یاری خواهیم کرد تا…

ارسال دیدگاه