توضیحات پوسته

قالب فروشگاهی دیجی کالا | قالب فروشگاهی وردپرس حرفه ای| بهترین قالب فروشگاهی وردپرس | قالب حرفه ای فروشگاهی وردپرس | دانلود قالب دیجی کالا | قالب Puca | قالب چند فروشندگی وردپرس | قالب فروشگاه ووکامرس پوکا | قالب دیجی کالا برای وردپرس | قالب موبایل فروشگاهی | پوسته فروشگاهی ووکامرس

قالب وردپرس پوکا یک قالب فروشگاهی و چندمنظوره است که به عنوان واکنش گراترین قالب وردپرس معرفی می گردد. این قالب قالب وردپرس دیجی کالا نیز نام دارد . زیرا طراحی آن مشابه با سایت دیجی کالا است . در صورتی که دموی قالب را موبایل ، تبلت و انواع مانیتورها و نمایشگرها مشاهده می کنید ظاهر متفاوت و جذاب قالب را بصورت متفاوت در هر یک از آنها مشاهده خواهید کرد.

با قالب پوکا دیگری نیازی به اپلیکشن نخواهید داشت ، چرا که نسخه موبایل این قالب شبیه به اپلیکیشن های تلفن همراه است. بنابراین در صورتی که قصد طراحی یک سایت فروشگاهی را دارید یکی از جذابترین و بهترین گزینه های شما پوکا خواهد بود.

قالب وردپرس دیجی کالا - قالب پوکا

نمونه نمایش قالب در موبایل:

قالب وردپرس دیجی کالا - قالب وردپرس موبایل

در قالب پوکا حتی برای نمایشگرهای عریض نیز می توان نحوه نمایش متفاوتی داشت. کافی است در اینسپکتور مرورگر اندازه نمایشگر را به 1900 پیکسل تغییر دهید.

قالب وردپرس پوکا یک قالب کاملا حرفه است . در اینجا برخی از ویژگی های آن به اجمال شرح داده می شود.

جستجوی آجاکس محصولات

امکان جستجوی ایجکس محصولات با امکان تکمیل خودکار . در تصویر تنظیمات مربوط به جستجو قابل مشاهده است:

قالب وردپرس دیجی کالا - قالب واکنشگراتنظیمات متنوع قالب

همانطور که در تصویر بالا قابل مشاهده است تنظیمات متنوعی برای فرم جستجو و نحوه نمایش نتایج وجود دارد.

وجود تنظیمات متنوع برای نسخه موبایل

یکی از نقاط قوت قالب فروشگاهی پوکا نسخه موبایل این قالب است که در تصویر تنظیمات متنوع را می توانید مشاهده کنید.

تنظیمات موبایل قالب پوکا

تنظیمات موبایل قالب پوکاتنظیمات موبایل قالب پوکاتنظیمات موبایل قالب فروشگاهی پوکا

وجود تنظیمات متنوع برای فروشگاه ووکامرس

قالب فروشگاهی پوکا به یک قالب ووکامرس حرفه ای مشهور است و به آن قالب وردپرس دیجی کالا نیز اطلاق می شود که تنظیمات آن شما  را به یک طراح سایت فروشگاهی حرفه ای مبدل می سازد . این تنظیمات شامل تنظیمات برجسب محصولات ، فعالسازی حالت کاتالوک ، فعالسازی حالت ایجکس ، تنظیمات آرشیو محصولات و صفحه محصل و … می باشد.

تنظیمات ووکامرس قالب وردپرس پوکا (puca) - قالب وردپرس دیجی کالا

نمایش متنوع و جذاب لیست محصولات

در پوسته فروشگاهی پوکا قادرید لیست محصولات در صفحه نمایش محصولات به ساختار مختلفی نمایش دهید. در تصویر زیر ساختارهای نمایش محصولات که در تنظیمات قالب قابل انتخاب است را مشاهده می کنید:

لیست محصولات در پوسته پوکا

 

گالری تصاویر پیشرفته محصول ووکامرس

نمایش جذاب تصاویر محصول ووکامرس با استایل های متعدد را در تنها می توان در قالب پوکا و بدون هیج افزونه اضافی تجربه کرد:

همانطور که تصویر بالا نشان می دهد و در دموی قالب نیز قابل مشاهده است می توان گالری تصاویر محصول را به سبک های گوناگون از جمله نمایش تصایر کوچک بصورت افقی یا عمودی نمایش داد.

تنظیمات سفارشی طلوع ارتباطات

علاوه بر تنظیمات قالب پوکا برای ووکامرس ، تیم طراحی طلوع ارتباطات در راستای فارسی سازی و بومی سازی قالب ، تنظیمات تکمیلی به قالب اضافه کرده است. به این تنظیمات و امکانات در آینده نیز مواردی براساس نظرات مشتریان اضافه می شود.

تنظیمات طلوع ارتباطات برای قالب پوکا

پوکا یک قالب وبلاگ حرفه ای

علاوه بر امکانات مختلفی که قالب پوکا برای ساخت سایت های فروشگاهی ارائه می کند ، به کمک این قالب می توان یک وبلاگ حرفه ای ایجاد کرد. در این راستا تصاویر زیر برای آشنایی بازدیدکنندگان عزیز ارائه شده است:

تنظیمات بلاگ قالب پوکا (puca)

تنظیمات بلاگ در قالب پوگا

پوکا یک قالب نمایش نمونه کارها و پروژه ها

قالب پوکا یک قالب فروشگاهی و چندمنظوره است و امکاناتی که در آن تعبیه شده است طراحی انواع سایت های فروشگاهی ، شرکتی ، تجاری ، شخصی ، نمایش نمونه کار ، وبلاگ و خبری و … را ممکن می سازد . در تصاویر زیر امکانات مربوط به نمایش نمونه کارها و پروژه ها را در این قالب نمایش داده می شود:

نمایش نمونه کارها و پروژه ها در قالب پوکا

امکان نمایش محتوای نوشته (پست تایپ فوتر) بعنوان فوتر

در اغلب قالب های وردپرس فوتر یا پاورقی سایت از تعدادی ستون مشخص شده که محتوای آن را در ابزارک ها می توان مشخص کرد. در این حالت شکل فوتر را نمی توان چندان تغییر داد و در حالت کلی بصورت یک ردیف سه ، چهار یا پنج ستونه نمایش داده می شود . این در حالی است که در قالب puca یک پست تایپ با نام فوتر تعریف شده و می توان در آن نوشته ای ایجاد کرد و برای نمایش در فوتر تعیین کرد . در این حالت می توان از ابزارهای متنوع م صفحه ساز ویژوال کامپوزر برای طراحی فوتر بصورت جذاب و حرفه ای استفاده کرد:

استفاده از صفحه ساز قدرتمند ویژوال کامپوزر یا WP Bakery Page Builder

صفحه ساز قدرتند قالب وردپرس دیجی کالا یا پوکا ویژوال کامپوزر همراه با ابزارک های متنوع در اختیار شماست تا صفحاتی جذاب برای وبسایت خود خلق کنید

امکان استفاده از افزونه دکان و راه اندازی سیستم چندفروشندگی

قالب پوکا با افزونه دکان سازگاری کامل دارد و به کمک آن می توان وبسایت های فروشگاهی چندفروشندگی ایجاد کرد. در این قالب استایل های مورد نیاز برای استفاده از تمپلیت های افزونه دکان وجود دارد.

پشتیبانی از افزونه WPML و فارسی سازی استاندارد برای طراحی سایت های چندزبانه

در صورتی که قصد راه اندازی یک سایت چندزبانه را دارید قالب پوکا یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود. این قالب با افزونه WPML سازگاری کامل دارد و بگونه ای راست چین و فارسی سازی شده است که بصورت خودکار چیدمان سایت در زبان های مختلف بصورت راست چین و چپ چین تغییر می کند.

توجه : پس از خرید این محصول لازم قالب برای یک دامنه فعال شود. برای نصب قالب در لوکال هاست بایستی ioncube نصب شود.

 

 

 

 

ارسال دیدگاه