توضیحات پوسته

WPML به عنوان قدرتمند ترین افزونه وردپرس جهت ساخت سایت های چند زبانه شناخته شده است. با نصب افزونه WPML فارسی وردپرس شما به یک وردپرس چند زبانه تبدیل می شود. کافی است زبان وردپرس را به کمک فیلد انتخاب زبان که پس از نصب افزونه WPML به بالای مدیریت سایت اضافه می شود تغییر دهید تا برگه ها و نوشته های زبان مورد نظر آماده مدیریت و ویرایش شود.

با افزونه WPML همه چیز در سایت شما چند زبانه می شود و می توانید برای هر زبان ویرایش کنید.

با وجود افزونه WPML به فکر هیچ افزونه دیگری برای چندزبانه کردن سایت وردپرس نباشید. امکانات و ویژگی های جامع و متمایز این افزونه هیچ رقیبی را برای آن باقی نگداشته است. پس اگر قصد چندزبانه کردن سایت خود را دارید تنها انتخاب پیش روی شما افزونه WPML است که در اینجا این افزونه بصورت اورجینال و با بروزرسانی های رایگان و افزودنی های مورد نیاز در اختیار شما قرار گرفته کنید

توجه کنید برای اینکه بتوانید هر سایت وردپرسی را بطور کامل چندزبانه کنید علاوه بر پلاگین WPML به سه افزودنی با نام های WPML String Translation ، WPML Management System و WPML Media Translation نیز نیاز دارید که تمامی این چهار محصول پس از خرید در اختیار شما قرار می گیرد. علاوه برا این 4 افزونه ، افزونه Woocommerce Multilingual نیز جهت چندزبانه کردن ووکامرس و تبدیل ارز نیز وجود دارد. بنابراین با خرید این محصول در واقع 5 افزونه دریافت می کنید و به کمک آنها می توانید تمامی سایت های وردپرسی را چند زبانه کنید. البته دقت کنید قالب سایت شما بایستی از WPML پشتیبانی کند که بیشتر قالب ها به همین صورت هستند.

شرح ویژگی های افزونه WPML امکان پذیر نیست چرا که بسیاری از آن را بایستی در عمل تجربه کنید . در اینجا برخی ویژگی های آن شرح داده شده است.

راه اندازی آسان و سریع :

به محض اینکه افزونه WPML را نصب کردید به کمک راه انداز آن می توانید در عرض یک دقیقه سایت خود را به سایت چند زبانه تبدیل کنید:

راه اندازی سریع افزونه WPML

تنظیمات پیشرفته :

تنظیمات متنوع و پیشرفته افزونه WPML کار سفارشی سازی سایت چند زبانه را ساده کره است. امکان اضافه کردن ابزارک و سویچر زبان در بخش های مختلف سایت ، نحوه تغییر زبان سایت ، نوع آدرس زبان ها و … بخشی از تنظیمات افزونه فارسی WPML است.

افزونه WPML فارسی

 

امکان ترجمه قالب و افزونه ها:

ترجمه یک سایت وردپرس تنها ترجمه محتوای سایت نیست بلکه بایستی قالب و افزونه ها نیز ترجمه شوند چرا که هر قالب یا افزونه حاوی تعدادی عبارت است ممکن است در صفحات مختلف سایت نمایش داده شود. به کمک افزونه String Translation می توان قالب و افزونه را به زبان های مختلف ترجمه کرد.

ترجمه و هماهنگ سازی منوها و فهرست ها :

با افزونه WPML که آخرین نسخه آن در اختیار شما قرار دارد می توانید منوهای ناوبری و فهرست ها را به زبان های مختلف ترجمه کنید. همچنین امکان هماهنگ سازی خودکار فهرست در تمام زبان ها بر اساس فهرست زبان پیش فرض و محتوای ترجمه شده وجود دارد

ترجمه دسته ها ، برچسب ها ، گروه ها :

براحتی می توانید دسته ها و برچسب ها و گروه ها را به کمک این افزونه ترجمه کنید.

ترجمه رسانه ها:

توجه کنید که در وردپرس یک تصویر یا یک رسانه دارای مشخصاتی مثل عنوان جایگزین است که برای سئو و بهینه سازی سایت بسیار مهم است . به کمک افزونه WPML و افزودنی آن یعنی WPML Media Translation می توانید رسانه ها را ترجمه کنید و در هر زبان عنوان جایگزین و یا نامی متفاوت برای تصویر مشخص کنید

ترجمه محصولات ووکامرس و تبدیل ارز:

به کمک پلاگین چند زبانه کردن وردپرس و همچنین افزودنی Woocommerce Multilingual می توانید محصولات ووکامرس را همراه با تبدیل ارز دستی یا خودکار ترجمه کنید

با خرید این محصول افزونه های زیر را دریافت می کنید:

  • افزونه WPML نسخه 3.9.4 (WPML Multilingual CMS)
  • افزونه ترجمه عبارت وردپرس یا WPML String Translation نسخه 2.7.3
  • افزونه مدیریت ترجمه وردپرس یا WPML Translation Management نسخه 2.5.2
  • افزونه ترجمه رسانه در وردپرس یا WPML Media Translation نسخه 2.2.1

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *