قالب آموزش آنلاین lms

توضیحات پوسته

قالب LMS پوسته وردپرس حرفه ای مناسب سایت های آموزش آنلاین است. قالب آموزش آنلاین LMS کاملا منطبق با افزونه WPML است وعلاوه بر وب سایت آموزشی می توانید سایت فروشگاهی خود را نیز راه اندازی کنید. قالب آموزشگاهی LMS داری بسته نصب آسان است و در کمتر از چند دقیقه می توانید سایت آموزشی خود را راه اندازی کنید.

همراه با 2 ساعت فیلم آموزش استفاده از امکانات قالب

لایسنس نامحدود

قالب LMS پوسته وردپرس سیستم جامع آموزش آنلاین

قالب سیستم جامع آموزش آنلاین LMS یک قالب قدرتمند جهت ساخت یک سایت آموزش آنلاین و دارای امکاناتی نظیر دوره ها و کلاس های آموزشی آنلاین، پروفایل معلمان و استادان، مدیریت درس ها، سیستم آزمون آنلاین، امکان نمایش ویدئوهای آموزشی، سیستم رتبه بندی و نمره دهی، سیستم سوالات و بانک سوالات، گواهینامه های آموزشی، تکالیف دانش آموزان و در مجموع کلیه امکانات لازم و کافی برای راه اندازی سایت آموزشی است.
علاوه براین امکان پرداخت آنلاین دوره های  آمورشی به امکان اتصال آنها به ووکامرس وجود دارد و از این طریق می توان از تمامی درگاه های بانکی بهره مند شد. همچنین با قالب LMS می توان یک سایت فروشگاهی نیز طراحی کرد و در کنار سیستم آموزش آنلاین برخی اقلام آموزشی مانند کتب ، سی دی و ملزومات آموزشی را به کمک فروشگاه ساز ووکامرس با تمامی امکانات لازم و کافی برای فروش آنلاین بفروش رساند .

یکی از ویژگی های بارز  قالب آموزش آنلاین LMS مدیریت بلاگ آن است . از آنجایی که سایت های آموزشی نیاز به بلاگ قدرتمند جهت نمایش اخبار ، مطالب و اطلاعیه ها هستند این قالب امکانات متنوعی را جهت مدیریت وبلاگ در اختیار شما قرار می دهد و حتی می توان با آن یک سایت خبری نیز طراحی کرد.

قالب آموزش آنلاین LMS دارای تنظیمات بسیار پیشرفته ای می باشد بگونه ای که  دارای 30 نوع رنگ پوسته پیش ساخته با رنگ بندی متفاوت است که از میان آنها می توانید یکی را برای سایت خود انتخاب کنید.

امکان شرح تمام ویژگی ها و قابلیت های این قالب وردپرس قطعا در اینجا ممکن نیست اما سعی شده برخی از ویژگی های برجسته قالب بیان شود.

ویژگی های قالب آموزش آنلاین LMS :

1- سیستم جامع آموزش آنلاین :

این قالب حاوی کلیه امکانات لازم جهت راه اندازی و مدیریت یک سایت آموزشی است . ایجاد انواع دوره های آموزشی همراه با کلاس های مختلف آموزشی بصورت آنلاین و همچنین مدیریت درس ها ،  وجود پروفایل معلمان و استادان ، ساخت آزمون های آنلاین برای دوره ها و درس ها ، امکان نمایش ویدئوهای آموزشی ، سیستم رتبه بندی و نمره دهی ، سیستم سوالات و بانک سوالات ، ارائه گواهینامه های آموزشی ، تکالیف دانش آموزان و در مجموع کلیه امکانات لازم و کافی برای راه اندازی سایت آموزشی است:

منوهای قالب lms

کلاس حضوری و آنلاین

شما می توانید کلاس های حضوری و آنلاین خود را به کاربران سایت معرفی کرده، امکان ثبت نام در آن ها و یا خرید آن ها را تعبیه کنید تا کاربر پس از خرید یا ثبت نام بتواند در کلاس شرکت کند.

امکان تعریف حضوری یا آنلاین بودن کلاس، تعریف مدرس کلاس، افزودن دوره های مرتبط به کلاس، افزودن موارد جانبی به کلاس، تعریف جدول زمانی کلاس و تعریف آدرس کلاس(در صورت حضوری بودن) وجود دارد.

تعریف دوره های مختلف

از امکانات قالب آموزش آنلاین LMS امکان تعریف دوره های مختلف با تنظیمات مختلف می باشد. شما می توانید به دوره های خود یک محصول ووکامرس اختصاص دهید تا کاربر با خرید محصول، به دوره ی شما دسترسی داشته باشد.

در بخش تنظیمات هر دوره امکان تنظیم چیدمان دوره (با سایدبار و بدون سایدبار)، به اشتراک گذاری دوره، اعطای گواهینامه در صورت کسب نمره قبولی و اعطای نشان وجود دارد.

همچنین شما می توانید به چند درس یک دوره اختصاص بدهید تا کاربر با خرید یک دوره، چند درس را آموزش ببیند.

همچنین می توانید رویداد مرتبط با دوره را به آن متصل کنید.

تعریف درس

هر دوره ای از چندین درس تشکیل شده که شما می توانید تک تک درس ها را با امکانات مختلف و مجزا ایجاد کنید.

امکان تعریف سطح پیچیدگی برای هر درس وجود دارد. در تنظیمات هر درس، دوره مربوط به آن درس، مدرس مربوطه، ویدئوی معرفی درس، مدت زمان دوره و آزمون مربوط به درس قابل تعریف است. همچنین می توانید درس را خصوصی کنید تا فقط کاربرانی که دوره مربوط به درس را خریداری کرده اند به آن دسترسی داشته باشند.

ایجاد آزمون

همانطور که گفته شد امکان تعریف آزمون برای هر درس وجود دارد. هر آزمون نیز از سئوالات متعددی تشکیل شده است.

در تنظیمات هر آزمون می توان مدت زمان آزمون و تعداد آزمون مجدد مجاز را تعیین کرد. امکان تصادفی کردن نمایش سئوالات، تخصیص سئوالات به آزمون، تعیین نمره مشخص برای هر سئوال، تعیین نمره قبولی، نمایش تک به تک سئوالات، ارزیابی خودکار سئوالات و … در تنظیمات هر آزمون وجود دارد.

سئوالات

سئوالات هر آزمون را در صفحه مربوط به سئوالات می توان طراحی و ایجاد کرد. در قالب LMS می توان 7 نوع سئوال تعریف کرد. سئوالات تستی، تستی تصویری، چند انتخابی، صحیح/غلط، جای خالی، تک خطی و چند خطی را می توان از قسمت تنظیمات هر سئوال تعریف کرد. همچنین می توان برای پاسخ صحیح هر سئوال توضیحاتی ارائه داد تا پس از آزمون به کاربر نمایش داده شود.

تکالیف

برای هر دوره می توان تکالیف مربوط به آن دوره را ایجاد کرد.

مدرس دوره می تواند تکالیف مشخص به دانش آموزان دوره خود ارائه دهد. در تنظیمات تکلیف می توان مشخص کرد که دانش آموز چگونه تکلیف خود را ارسال کند. فرمت های مجاز ارسال فایل تکلیف(Zip,Rar,JPG,Apk,PPtx,…) را می توان مشخص کرد و همچنین حداکثر اندازه فایل تکلیف نیز قابل تعریف است.

همچنین می توان تکلیف را همانند درس خصوصی کرد تا فقط کاربرانی که دوره ی مربوط به این تکلیف را خریداری می کنند به آن دسترسی داشته باشند.

اعطای گواهینامه پایان دوره

شما می توانید به کسانی که در دوره های شما شرکت می کنند گواهینامه پایان دوره اعطا کنید. الگوی گواهینامه را می توانید توسط کدهای کوتاه تعریف شده در قالب تعریف کنید.

اختصاص دوره به کاربر بدون پرداخت

یکی از امکانات جالبی که ای قالب در خود جای داده است اختصاص دوره به یک دانش آموز به صورت دستی (و بالعکس) است تا کاربر نیازی به خرید دوره نداشته باشد.

امکان جستجوی پیشرفته دوره ها و نمایش دوره ها و کلاس ها بصورت حرفه ای در این قالب وجود دارد:

2- اتصال به ووکامرس و پرداخت با تمامی درگاه های بانکی :

قالب قدرتمند LMS با برقراری ارتباط با افزونه ووکامرس امکان پرداخت دوره های آموزشی را با تمامی درگاه های مستقیم و غیرمستقیم بانکی میسر می سازد:

پرداخت آنلاین دوره آموزشی با LMS

پرداخت آنلاین دوره آموزشی با LMS

امکان اتصال به ووکامرس در قالب lms

3- امکان استفاده از افزونه مدیریت آموزش آنلاین سنسی

علاوه بر امکانات کاملی که در قالب lms جهت مدیریت سیستم آموزشی وجود دارد امکان استفاده از افزونه قدرتمند آموزش آنلاین sensei با ترجمه فارسی نیز وجود دارد. جهت آشنایی با این افزونه کلیک کنید

استفاده از افزونه sensei در قالب lms

4- دارای 30 پوسته پیش ساخته :

این قالب دارای 30 پوسته با رنگ بندی مختلف است که از میان آنها می توانید یکی را برای سایت خود انتخاب کنید:

همچنین امکان تغییر رنگ بندی اجزای مختلف سایت بصورت سفارشی نیز وجود دارد.

5- دارای 4 طرح بندی هدر مختلف:

هدرهای متفاوت در قالب وردپرس آموزش آنلاین lms

6- تنظیمات قالب پیشرفته :

در قالب LMS با انبوهی از تنظیمات ، گزینه و فیدها جهت طراحی و سفارشی سازی سایت روبرو خواهید شد و بدون نیاز به کد نویسی وبسایتی متفاوت طراحی می کنید

تنظیمات قالب پیشرفته در قالب وردپرس LMS

 

 

7 – برگه های ورود و ثبت نام متنوع

از امکانات بسیار جذاب این قالب امکان انتخاب برگه ثبت نام و ورود از بین 4 نوع برگه می باشد.

8 – لوگین با شبکه های اجتماعی

امکان ورود کاربران با شبکه های اجتماعی فیس بوگ و گوگل پلاس در این قالب وجود دارد.

ابزارک های متنوع قالب آموزش آنلاین LMS

9 – قالب فروشگاهی :

قالب LMS علاوه بر اینکه یک قالب جامع آموزشی است یک قالب فروشگاهی نیز هست . توجه کنید که در بسیاری از سایت های آموزشی بایستی امکان فروش اقلام آموشی مانند کتب و سی دی های آموزشی و … وجود داشته باشد که در این قالب می توان یک فروشگاه آنلاین با تمامی امکانات طراحی کرد.

10- قالب بلاگ و خبری :

قالب آموزش آنلاین LMS علاوه بر اینکه یک قالب وردپرس آموزش آنلاین باشد یک قالب خبری و بلاگ نیز است . از آنجایی که در سایت های آموزشی مدیریت نوشته ها و اخبار از اهمیت بالایی برخوردار است در این قالب تمامی ماژول و امکانات لازم برای طراحی یک بلاگ و مجله خبری وجود دارد.

11- برگه ساز فوق پیشرفته با بیش از 100 ابزار مختلف :

با برگه ساز ویژه این قالب وردپرس آمورشی LMS و با بکارگیری ابزارک های متنوع آن برگه سایت خود را براحتی طراحی کنید:

12 – ترجمه آسان قالب :

باتوجه به اینکه ترجمه فارسی این قالب از طریق ترجمه فایل .po و تولید فایل .mo انجام شده است براحتی می توان عبارات پیش فرض قالب را به کمک افزونه Loco translate و یا نرم افزار Poedit تغییر داد.

13 – قالب چند زبانه (منظبق با افزونه WPML) :

تطابق قالب LMS با افزونه های چندزبانه کردن وردپرس مانند WPML امکان طراحی وبسایت های چندزبانه را با این قالب به سادگی میسر می سازد

 

ارسال دیدگاه