افزونه gravityview فارسی

توضیحات پوسته

افزونه GravityView یکی از قدرتمندترین افزودنی های گرویتی فرمز است که به کمک آن می توان ورودی های گرویتی فرم را بصورت لیست یا جدول نمایش داد. همچنین امکان ویرایش و حذف اطلاعات ورودی پس از تکمیل برای کاربر فراهم می شود.

ویدئوی معرفی و آموزش کار با افزونه GravityView :

بسیاری از خریداران محترم طلوع ارتباطات پس از خرید افزونه گرویتی فرمز از ما سوال می کردند که آیا می توان اطلاعات ورودی فرم های گرویتی فرمز را نمایش داد؟ آیا می توان کاری کرد که کاربر پس از ارسال فرم بتواند فرم را ویرایش یا حذف کند؟ آیا می توان امکان جستجو در لیست ورودی های کاربر را ایجاد کرد؟ در پاسخ به این سوالات طلوع ارتباطات به عنوان آژانس تخصصی وردپرس اقدام به انتشار افزونه GravityView بصورت فارسی کرد.

افزونه GravityView درواقع یک افزونه تخصصی برای نمایش و مدیریت ورودی های گرویتی فرمز است. به کمک این افزونه می توانید برای هریک از فرم های خود یک لیست نمایش اطلاعات ورودی ایجاد کنید و بصورت مجزا برای هر فرم برگه ای ایجاد کنید که در آن امکان نمایش ، ویرایش ، جستجو ، فیلتر و حذف داده های ورودی فرم باشد. در افزونه ویرایش گرویتی فرمز امکانات و تنظیمات متنوعی وجود دارد که کار با آن را بسیار ساده کرده و به جرات می توان گقت هر آنچه برای نمایش و مدیریت اطلاعات ورودی کاربران مورد نیاز است در این افزونه وجود دارد.

افزونه GravityView امکانات و ویژگی های بسیار زیادی دارد که در اینجا برخی از مهمترین آنها شرح داده می شود:

نمایش اطلاعات ورودی گرویتی فرمز

زمانی که افزونه GravityView فارسی را نصب می کنید یک منو با عنوان “نمایش ها” به منوهای وردپرس اضافه می شود. با کلیک روی گزینه ایجاد نما می توانید برای هریک از فرم هایی که ساخته اید یک نما یا نمایش ایجاد کنید. در اینجا تنظیماتی وجود دارد که می توانید به کمک آنها نحوه نمایش اطلاعات ورود کاربران را مدیریت کنید.

تنظیمات افزونه GravityView

در قسمت بالا در ابتدا انجام تنظیمات ، فرمی  را که می خواهید ورودی های آن را نمایش دهید مشخص می کنید. با کلیک روی نوار بازشو لیست کلیه فرم هایی که با گرویتی فرمز ساخته اید نمایش داده می شود.

تنظیمات افزونه GravityView | افزونه ویرایش گرویتی فرمز

پس از مشخص کردن فرم مورد نظر ، بایستی نجوه نمایش لیست ورودی ها را مشخص کنید. لیست ورودی می تواند بصورت لیست و زیر هم و یا بصورت جدول باشد. تنظیمات افزونه GravityView | پلاگین ویرایش گرویتی فرمز

در ادامه محتوای جدول یا لیست نمایش ورودی ها مشخص می شود. این امکان وجود دارد که ابزارک هایی مانند جستجو ، صفحه بندی ، تعداد ورودی ها در صفحه ، محتوای سفارشی را برای بالای جدول در سه بخش مجزا و در پایین جدول در سه بخش مجزا مشخص کنید. همچنین فیلدهایی که می خواهید نمایش داده شود را نیز می توانید مشخص کنید . در کنار فیلدهایی وجود دارند که برای تمامی فرم های قابل استفاده هستند . فرم هایی مثل ip شخص ارسال کننده ، تاریخ ارسال ، فیلد ویرایش و فیلد حذف و … را می توانید برای تمامی فرم ها استفاده کنید

آشنایی با تنظیمات افزونه GravityView

پس از انجام تنظیمات فرم شما بصورت زیر قالب نمایش است

افزونه ویرایش گرویتی فرمز

امکان  مشخص کردن  فیلدهای قابل نمایش و قابل ویرایش

در تنظیما ت افزونه GravityView در قسمت ویرایش نماها سه تب با نام های نمایش پیشرفته ، نمایش ساده و ویرایش ورودی وجود دارد. فیلدهایی اصلی لیست نمایش در تب نمایش پیشرفته مشخص می شود . فیلدهای قابل ویرایش در تب ویرایش ورودی و فیلدهایی که پس از ذخیره فرم در حال ویرایش نمایش داده می شود در نمایش ساده مشخص می شود. نمایش ساده درواقع همان خلاصه ای است که پس از ویرایش فرم به کاربر نمایش داده می شود.

اجازه دادن به کاربران برای ویرایش و حذف ورودی های خودشان

در لیست فیلدهایی که می توان به فیلدها اضافه کرد دو فیلد با نام های ویرایش ورودی و حذف ورودی وجود دارد. با اضافه کردن این فیلدها ، مدیر کل سایت می تواند تمامی فرم ها را ویرایش کند. همچنین کاربران سایت نیز می توانند ورودی های خودشان را ویرایش کنند.

پلاگین ویرایش گرویتی فرمز

نمایش اطلاعات ورودی بصورت لیست یا جدول

با افزونه Gravity View می توان نحوه نمایش داده ها را به صورت لیست یا بصورت جدول تغییر داد. در حالت جدول داده ها بصورت سطر و ستون نمایش داده می شوند و در حال لیست هر فیلد در یک ردیف نمایش داده می شود.

امکان درج فرم جستجوی پیشرفته

از دیگر امکانات و ابزارک های افزونه GravityView فرم جستجوی پیشرفته است . در این فرم می توانید جستجو را محدود به فیلدهایی خاص یا تمامی فیلدها بکنید.

فرم جستجوی افزونه GravityViewتنظیمات فرم جستجوی افزونه GravityView

امکان صفحه بندی و فیلتر کردن

افزونه ویرایش اطلاعات گرویتی فرمز ابزارک هایی را در اختیار شما قرار می دهد تا جدول نمایش ورودی گرویتی فرمز را  به یک جدول پویا تبدیل کنید. این ابزارک ها شامل ابزارک جستجو ، نمایش لینک صفجه بندی ، فیلد تعداد ورودی در هر صفحه ، ابزارک نمایش وضعیت صفه بندی (مثلا نمایش صفحه 2 از  15) و در نهایت ابزارک محتوای دلخواه. همچنین  در تنظیمات افزونه GravityView امکان فعال کردن حالت فیلتر با هریک از فیلدها وجود دارد.

ارسال دیدگاه