توضیحات پوسته

آخرین بروزرسانی در تاریخ 96/09/29

- ساخت فیلم آموزشی طراحی سایت با قالب
- انطباق قالب با آخرین نسخه ووکامرس
- بروزرسانی افزونه ویژوال کامپوزر به نسخه 5.4.5
- بروزرسانی افزونه رولووشن اسلایدر به نسخه 5.4.6.4
- بروزرسانی افزونه لایر اسلایدر به نسخه 6.6.5

آخرین بروزرسانی در تاریخ 96/08/08

- بروزرسانی افزونه ویژوال کامپوزر به نسخه 2.5.4
- بروزرسانی افزونه رولووشن اسلایدر به نسخه 5.4.6.2
- بروزرسانی افزونه لایر اسلایدر به نسخه 6.6.1

در میان پوسته های وردپرس منتشر شده ، تعداد معدودی از آنها از تکنولوژی ایجکس به طور کامل بهره برده اند. در این میان پوسته elision یکی از پوسته های قدرتمند در بهره گیری از این تکنولوژی می باشد. قابلیت های فراوان این پوسته و پشتیبانی از افزونه هایی مانند ویژوال کامپوزر ، ووکامرس ، رولووشن اسلایدر و … طراحی سایت با آنرا آسان و لذت بخش می سازد .

یکی از مسائلی که تقریبا در تمامی پوسته ها مشاهده می شود برخی کمبودهایی است که در پوسته ها وجود دارد . برخی از امکانات ساده و متداول در پوسته ها وجود ندارد و ممکن است در خلال طراحی سایت ما را با مشکل مواجه کند . از آجایی که کانون آگهی و تبلیغات طلوع ارتباطات با هدف طراحی سایت برای مشتریان خود پوسته ها را بومی سازی و فارسی سازی می کند برخی از این کمبوها را به آنها اضافه می کند . امکاناتی از قبیل نمایش سایت بصورت تک صفحه ، آیکن جستجوی هدر ، نمایش لیست نوشته ها و نمونه کارها با تصویر بنداگشتی ، اضافه کردم افزونه رولووشن اسلایدر برخی از امکاناتی است که در پوسته اصلی وجود نداشته و به نسخه فارسی اضافه شده است.

نکته مهم دیگر در فارسی سازی این پوسته ، امکان چندزیانه کردن آن است . به عبارت دیگر این پوسته طوری فارسی شده که بتوان آنرا با تغییر فایل های مترجم با فرمت ها po و mo به زبان های دیگر ترجمه کرد . همچنین  با کمک افزونه مترجم لوکو و دیگر مترجم ها براحتی کلمات فارسی مورد نظر خود را جایگزین کلمات ترجمه شده از سوی طراح کرد.

در ادامه برخی ویژگی های کلیدی این پوسته را مشاهده خواهید کرد.