توضیحات پوسته

آخرین بروزرسانی در تاریخ 97/04/19

- انطباق قالب با آخرین نسخه ووکامرس
- بروزرسانی افزونه ویژوال کامپوزر به نسخه 5.5.1
- بروزرسانی افزونه های WPML

آخرین بروزرسانی در تاریخ 96/10/25

- انطباق قالب با آخرین نسخه ووکامرس
- بروزرسانی افزونه ویژوال کامپوزر به نسخه 5.4.5
- بروزرسانی افزونه رولووشن اسلایدر به نسخه 5.4.6.4
- بروزرسانی افزونه های WPML

کانون آگهی و تبلیغات طلوع ارتباطات با توجه به درخواست و سوالات مکرر خریداران محترم پیرامون راه اندازی سایت های دو یا چند زبانه و به منظور سهولت در ساخت آن اقدام به انتشار یک محصول کاملا چندزبانه با دموی دوزبانه نموده است به طوری که بتوان به کمک آن و فقط با ویرایش و ساخت برگه های وبسایت یک سایت چند زبانه ایجاد کرد .

این محصول طوری طراحی شده است که براحتی و بدون نیاز به تنظیمات خاصی بتوان یک وبسایت چندزبانه داشت. کسانی که قصد طراحی وبسایت دو زبانه دارند کافی است پس از نصب این بسته تنها با ویرایش محتوای دمو ، سایت خود را آماده کنند.

از ویژگی های بارز این محصول موارد زیر را می توان عنوان کرد :

1- قالب و وردپرس کاملا دوزبانه به طوری که می توان با سویچ کردن بین زبان ها محتوای آنها را تغییر داد

2- امکان اضافه کردن زبان های جدید به تعداد نامحدود

3- تغییر چیدمان قالب با توجه به راست چین یا چپ چین بودن زبان مورد نظر

4- تغییر تاریخ میلادی به شمسی به صورت خودکار بین زبان ها

5- ووکامرس چندزبانه با قابلیت استفاده از ارزهای مختلف در زبان مختلف

6- سویچ بین زبان ها در برگه ها و نوشته ها

7- امکان ترجمه کلمات قالب ، ابزارک ها و …

در صورتی که قصد طراحی یک سایت چندزبانه در کمترین زمان ممکن را دارید این محصول را از دست ندهید.

برخی از ویژگی های این محصول بشرح زیر است :

همچنین ویژگی های قالب الیژن بصورت زیر است :

8 دیدگاه  1. مدیر سایت طراح و پشتیبان

   با سلام
   در محصول قالب وردپرس چندمنظوره الیژن دو دموی فارسی و انگلیسی به طور مجزا وجود دارد و شما می توانید هر یک را بصورت جداگانه نصب کنید اما در بسته دو زبانه قالب الیژن دو زبان با یکدیگر با افزونه wpml فارسی در ارتباط کامل هستند و شما با تغییر زبان در هر برگه وارد ترجمه آن برگه در زبان دیگر می شوید. همچنین قابلیت تغییر خودکار تاریخ شمسی و میلادی و نوع ارز در ووکامرس وجود دارد. در این بسته افزونه revolution slider فارسی نیز وجود دارد  1. طلوع ارتباطات طراح و پشتیبان

   سلام و وقت بخیر
   این قالب به کمک افزونه wpml دوزبانه شده. نحوه کار به اینصورت است که هر قسمت برای خود ترجمه ای دارد . منوها نیز برای خود در هر زبان یک ترجمه دارند . هنگامی یک منو را تغییر می دهید هم می توانید بصورت دستی ترجمه آنرا تغییر دهید و هم به کمک قسمت همگام سازی منوها بصورت خودکار منوها و ترجمه آنها را در هر زبان تغییر دهید.

  1. طلوع ارتباطات طراح و پشتیبان

   سلام و درود و تشکر از خرید شما.
   در صورتی که صفحه نخست و کلیه صفحات با خطای 404 باز می شوند . مشکلی در نصب وجود دارد . برای پشتیبانی محصول از طریق ارسال ایمیل به آدرس teeweb24@gmail.com و یا تماس تلفنی با دفتر اقدام نمایید.
   اگر فقط صفحات داخلی با خطای 404 مواجه می شوند به خاطر این است که آخرین مرحله نصب یعنی پیکربندی فایل .htaccess انجام نشده است برای حل این موضوع آخرین مرحله نصب را که در فایل آموزشی شرح داده شده است انجام دهید که بصورت زیر است:
   در مدیریت وردپرس وارد منوی تنظیمات -> پیوندهای یکتا بشوید و برروی دکمه ذخیره کلیک کنید . با اینکار فایل .htaccess بصورت صحیح پیکربندی می شود

ارسال دیدگاه