/ در آموزش وردپرس / نویسنده

بالابردن کیفیت بازاریابی اینترنتی در وبسایت با استفاده از Google AdWords

بالابردن کیفیت بازاریابی اینترنتی در وبسایت با استفاده از Google AdWords

یادتان هست آخرین بار که خرید اینترنتیتان را بدون جستجو کردن در گوگل انجام داده باشید چه زمانی بوده است؟امروزه در اینترنت بالای 85% از افراد، خرید خود را با جستجوی آنلاین انجام می دهند.

این مشتریان معمولاً بهتر مطلع هستند و انتخاب بیشتری در خریدهای معمول، حتی بیش از روش های آفلاین خود دارند. این یک واقعیت است که آنها به نسبت قبل، به بازار اِشراف بیشتری دارند. در این راه باید دقت خود را بر کیفیت بازاریابی اینترنتی در وبسایت بگذاریم!

کیفیت بازاریابی اینترنتی در وبسایت

به این خاطر، نیاز دارید که یک استراتژی بازاریابی آنلاین موثری داشته باشید و در واقع کیفیت بازاریابی اینترنتی در وبسایت را مورد بررسی قرار دهید. SEO خوب، پایه این استراتژی و طراحی خوب وب سایتی است که بصری است و اساس بهینه کردن جستجوی وب سایت می باشد. متاسفانه تا آنجاییکه خیلی از شرکت ها مایلند از گردونه فعالیت خارج شوند، جستجوگری چون Google AdWords وجود دارد که به نظر غیر ضروری و گران دیده می شود!

به یاد داشته باشید که ما برای عموم بازاریابی می کنیم و آن یک زرنگی است. آنها از قبل ، جستجوی آنلاین را برای اکثریت فرآیندهای انتخابی شان به کار می بردند. ساختن AdWords قسمتی از کیفیت بازاریابی اینترنتی در وبسایت شما است که می تواند در برتری شما نسبت به رقبا کمک کند. به چهار روش پایین دقت بیشتری داشته باشید که  AdWords در آنها می تواند مزیت رقابتی شما را بهبود دهد:

۱- قابلیت اندازه گیری

برخلاف نسخه های چاپی، رادیو یا تلویزیون،  AdWords بالاترین قابلیت اندازه گیری را با اطلاعات و زمان واقعی دارد. گزینه ها و ابزارها در AdWords به شما این امکان را می دهد که حتی کوچکترین اطلاعات عملیات تبلیغاتی تان را بررسی کنید. شما می توانید یک بررسی وسیعی از نتایج، تجربیات، کلیک ها، تغییرات و فروش آیتم ها داشته باشید. این کار باعث می شود که شما به راحتی شاخص هایی چون هزینه های هر تغییر و تبدیل (مشتریان بالقوه به بالفعل) و برگشت سرمایه گذاری را ردیابی کنید.
همچنین می توانید ببینید که چه زمان هایی از روز مشتریان شما تماس می گیرند و به جستجوی محصول یا خدمات شما می پردازند. داشتن دیدگاه های ارزشمند در کارتان، این توانایی را به شما می دهد که در عملیات کیفیت بازاریابی اینترنتی در وبسایت، فوری تغییرات ایجاد کنید بدون اینکه ماه ها صبرکنید تا ببینید چه نتیجه ای حاصل می شود.

۲- هدفمند بودن

جذب مخاطب یکی از اهداف اولیه در هر عمل بازاریابی است. در AdWords شما می توانید تبلیغات ملی و یا جهانی تان را اجرا کنید. حتی می توانید در AdWords ،محدوده جغرافیایی هدف در یک شعاعی از محل تعیین شده را برای جستجوی اشخاص جهت تبلیغ محصول تان به کار بگیرید.
تبلیغات می تواند با نوعی دستگاه خاصی ، هدایت شود .اگر مشتریان اولیه شما به وب سایت تان از طریق یک دستگاه موبایل دسترسی دارند، شما صرفاً می توانید جستجو های این دسته از مردم را روی موبایل متمرکز کنید. AdWords به شما این امکان را می دهد که مشتریان هدف را براساس جمعیت شناسی و منافع شخصی شان انتخاب کنید.

۳- انعطاف پذیری

Google’s AdWords با نمونه های مختلفی از عملیات به هفت روش مختلف تبلیغاتی با مزیت های خاص خود، به شما خدمت می کند:

  1. تبلیغات متنی به راحتی آماده می شود و از طریق جستجوی گوگل به دست مشتری می رسد.
  2. افزودنی های تبلیغی  ممکن است به منظور دادن اطلاعات بیشتر به خریداران درباره خدمات یا محصول شما ارائه شود.
  3. تبلیغات تصویری از محصول شما یک روش بصری در وب سایت ها است که با همکاری گوگل ارائه می شوند.
  4. نرم افزارهای تبلیغی (APP ) برای دانلود برنامه  و مشارکت کاربر طراحی می شوند.
  5. تبلیغات ویدئویی، ارتباط با مشتری را غنی تر و با تجربه بیشتر برقرار می کند.
  6. تبلیغات خرید، اطلاعات محصول را به مشتریان می دهد قبل از اینکه برای خرید کلیک بکنند.
  7. تماس فعال تبلیغاتی با مردم، آنها را به ارتباط با کسب و کار شما هدایت می کند و این کار توسط مردمی انجام می گیرد که با دستگاه های توانمند، تماس های تلفنی شان را برقرار می کنند.

این نمونه های تبلیغاتی، در فعالیتی متناسب با نیازهای کسب و کار و طرح کیفیت بازاریابی اینترنتی در وبسایت به کار می روند که با ارائه تبلیغات جذاب به مخاطبان بستری برای هدایت کسب و کار شما فراهم می کند.

۴- هزینه و مقیاس پذیری (قابل سنجش)

AdWords با تبلیغات سنتی از نظر هزینه و مقیاس پذیری متفاوت است. این حقیقتی است که اکثریت خرده فروشان ده ها میلیون دلار در عملیات AdWords هزینه می کنند. کسب وکارهای کوچک، متوسط تا ده میلیون دلار در ماه در عملیات AdWords خرج می کنند. با AdWords موارد مهمی را که برای آنها می خواهید هزینه بکنید، مشخص کنید. وقتی استراتژی پیشنهاد قیمت تان مشخص است، مقدار مبلغی را که می خواهید هزینه کنید را تعیین کنید.

هر فرد تبلیغ کننده ای، با استفاده از Google AdWords، هزینه هر کلیک (CPC) را در جایی که به ازای هر کلیک در تبلیغات شان هزینه می کنند، به کار می برند. این سودمند است وقتی که ترافیک به سایت شما هدایت می شود.

اگر تمرکز یک تبلیغ کننده، روی تغییر و تبدیل و فروش ها باشد، از آن پس هزینه اکتساب هر مشتری (CPA) بهترین روش قیمت گذاری است. همچنین هزینه های AdWords مقیاس پذیر (قابل سنجش) است. اگر یکی از عملیات شما با نرخ بالا رشد کند، شما می توانید معمولاً بودجه روزانه را افزایش دهید و به اثر بخشی های عملیات تان برای پرواز! بیفزایید.

مزیت بازاریابی

وقتی طرح کیفیت بازاریابی اینترنتی در وبسایت را بررسی می کنید، بهتر است با تعمق به AdWords توجه کنید. ارائه سریع معیارها و دیدگاهها، هزینه قابل سنجش ،تبلیغات منعطف و هدف گذاری دقیق با Google Adwords، آن را به گزینه ای تبدیل می کند که چند نفری آن را کنار می زنند و یکی هم می تواند با استفاده از آن، مزیت رقابتی شما را نسبت به رقبا افزایش دهد.

معرفی افزونه Google Adwords برای وردپرس

شما با کمک افزونه WooCommerce AdWords Conversion Tracking می توانید وردپرس خود را به وبسایت اصلی متصل کرده و سفارشات مشتریان در فروشگاه ووکامرس و خرید آنها را به صورت کامل از طریق Google Adwords در وردپرس مشاهده کنید.

منبع : همیار وردپرس

مروری بر مطالب

آموزش های تصویری گراویتی فرم|قسمت دوم آموزش ارزیابی پویا

آموزش های تصویری گراویتی فرم|قسمت دوم آموزش ارزیابی پویا سلام خدمت شما دوستان در آموزش قبل درباره نحوه ساخت و…

آموزش روشهای افزایش حجم بارگزاری فایل در وردپرس

آموزش روشهای افزایش حجم بارگزاری فایل در وردپرس معمولا همه کاربران با مشکل بارگذاری فایل سرو کار داشته اند. و …

1 دیدگاه

ارسال دیدگاه